Imperium Kobiet - Logo
Magazyn Kobiet Spełnionych
Rozmaitości

Wieczór tunezyjski za nami

Patronat medialny Imperium Kobiet

Aromatyczny zapach shishy, 30-kg tort w tunezyjskim stylu, festiwal smaków (kuchnia arabska, dietetyczna, włoska), zabawa z Dj-em Bojackiem, profesjonalny taniec brzucha w wykonaniu Kingi Kwiecień, suweniry z kraju jaśminu, wyjątkowe upominki od The Secret Soap, Krakowskiej Jaskinii Solnej oraz Lejdis Fitness Club.
Spotkanie z wokalistką Magdaleną Femme oraz loteria z cennymi nagrodami to tylko kilka z wielu atrakcji przygotowanych dla ponad 120 gości wieczoru podróżniczego, jaki odbył się 15 maja w Shisha Club by Bollywood na Małym Rynku w Krakowie. To kolejny głośny projekt krakowskiego społecznika, trenera językowego i dziennikarza - Dawida Łasuta.

- W swoich działaniach staram się podejmować jedynie tematy, które są mi bliskie i dobrze znane. Promuję Tunezję, ponieważ odbyłem kilkanaście podróży do tego państwa, miałem okazję dokładnie poznać jej kulturę, zwyczaje, kuchnię czy mieszkańców. To zdecydowanie najbardziej zeuropeizowany spośród krajów Afryki Północnej z liczną reprezentacją Pań w parlamencie, obowiązkiem szkolnym dla dziewczynek, laureat Pokojowej Nagrody Nobla. Moje liczne wyjazdy do tego kraju zbiegły się również w czasie z tragicznymi wydarzeniami na plaży w Susie oraz w Muzeum Bardo. Byłem świadkiem przymusowej ewakuacji turystów, masowej histerii w mediach oraz upadku turystyki w tym kraju, która odgrywa przecież kluczową rolę dla ich gospodarki. Nie próbuję nikogo na siłę przekonywać do tego, że tam jest zupełnie bezpiecznie. W obecnej sytuacji tego nie jesteśmy w stanie nikomu zagwarantować ani w Paryżu, ani w Brukseli, ani w Tunisie. Nie warto jednak zupełnie wykluczać wyboru tej destynacji na wakacyjne wojaże i poddawać się psychozie strachu, wywołanie przecież było celem zamachowców. - mówi Dawid Łasut.

Bilety wstępu można było nabyć w cenie symbolicznego datku 20zł, który został przeznaczony na cel charytatywny. Wpłaty sfinansują kolejny wyjazd rekreacyjny podopiecznych prężnie działającej fundacji "Nie dzieli nas wiek" prowadzonej przez Joannę Sadowy. Podczas wieczoru goście wzięli udział w licytacji charytatywnej, dochód z której zostanie przeznaczony na rzecz fundacji Albedo. Łącznie udało się zebrać prawie 5000zł.

Honorowy patronat nad wydarzeniem objęli Tunezyjski Urząd ds. Turystyki oraz OASIS TOURS. Wśród partnerów wydarzenia znaleźli się również tunezyjska sieć hoteli Thalassa, Hotel Murowanica w Zakopanem, Piotr Werner Photography, Spoko box-catering dietetyczny, Triumf- studio urody, Wyszukane Desery Braci Szewczenko, Daddys pizza, Alina Roszczyńska Kancelaria Finansowo-Ubezpieczeniowa, Węc - Twój jubiler, Klimaty Południa, Salon Klasyka w galerii Plaza, Media billboards oraz Leśne Spa.

Więcej informacji o kolejnych projektach Dawida Łasuta znajdziecie na jego stronie:

https://www.facebook.com/Dawid-%C5%81asut-794503953952444/?pnref=lhc

fot. Piotr Werner Photography
 
Twój komentarz:
imię lub pseudonim:
 wyślij
Najnowszy numer IMPERIUM KOBIETIK NR 21/2016IK NR 21/201625 grudnia 2016
kolejne z wybranego działu
Kontakt z redakcja
 • I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA
  NIP: 687-175-34-67
  REGON: 180182725

  ADRES WYDAWNICTWA
  ul. Janiszowska 10a/6
  02-264 Warszawa
  info@idmedia.pl
  tel. +48 609 225 829

  ADRES REDAKCJI

  ul. Mokotowska 4/6 pok. 115
  00-641 Warszawa
  redakcja@ikmag.pl
  tel. +48 696 261 825


   
Newsletter
Jeśli chcesz być na bieżąco z IK zapisz się do newslettera.

zapiszJeśli chcesz usunąć swój adres z naszego newslettera wpisz go w pole powyżej i kliknij tutaj
nasi partnerzy
Copyright © 2017 Imperium Kobiet.
Wszelkie prawa zastrzeżone.


strony internetowe