Imperium Kobiet - Logo
Magazyn Kobiet Spełnionych
Rozmaitości

Rusza kolejna edycja programu Przekrocz Granice

Patronat medialny Imperium Kobiet

9 maja odbyło się oficjalne otwarcie 2 edycji międzynarodowego programu mentorskiego „Przekrocz Granice“. Celem spotkania była prezentacja tegorocznej edycji, mentorów oraz promocja programu. Zapisy zostaną uruchomione 16 maja 2017. 
Aby zostać uczestnikiem Przekrocz Granice należy pozytywnie przejść rozmowę rekrutacyjną oraz uiścić wpisowe. Szczegóły zostaną ujawnione wkrótce.

Gości powitał i wieczór poprowadził Jarosław Waśkiewicz, prezes Klubu Marka Jest Kobietą, Redaktor naczelny Biznesnafali.pl. Niesamowity człowiek z pasją i charyzmą.

Efekty pierwszej edycji Przekrocz Granice zaprezentowała zeszłoroczna finalistka, Aleksandra Dejewska, która rozwija swoją działalność dietetyka i trenera zaburzeń odżywiania w odważny i unikalny sposób, promując zdrowy wizerunek ciała poprzez serię wydarzeń pod nazwą “ Aż Sobie Zazdroszczę”.

Partner projektu, Hotel Sadova powitał gości w swoich nowoczesnych i przytulnych wnętrzach a dyrektor hotelu pani Małgorzata Kołnierzak opowiedziała o tym jak wybudowała ten obiekt, udowadniając, że piękna kobieta może więcej, gdy jest kompetentna i otacza się właściwym zespołem. Stylistyka hotelu nawiązuje do sadów owocowych, które niegdyś mieściły się w tym miejscu.

Restauracja Papieroovka reprezentowana przez Panią Aleksandrę Basendowską zaprezentowała się oferując przybyłym gościom szeroki wybór wybornych przekąsek, takich jak polędwica z dzika z konfiturą z czerwonej cebuli, gruszki i miodu, kaczka pieczona z puree z batatów ze szczawikiem zajęczym czy krewetka marynowana z szyjkami rakowymi, ryżem i kompresowanym ogórkiem.

Wieczór uświetnił występ gościa specjalnego, Anisha Sarafa, młodego i ambitnego przedsiębiorcy, właściciela jednego z najbardziej dynamicznie rozwijających się startupów w Trójmieście- Let’s Deliver, który przewozi wszystko, oprócz ludzi. Anish opowiedział o przeszkodach jakie pokonał, o szoku kulturowym, o zderzeniu z polską mentalnością, biurokracją i kulturą picia wódki nie tylko po pracy.

Zostali przedstawieni wszyscy mentorzy projektu. Spośród 8 mentorów osobiście zaprezentowali się Agnieszka Klimczak (www.iddeni.com), Wojciech Widzicki (www.widzicki.com), Rob Dombrowski (Smart Quality Solutions), Kuba Kadłubowski (www.zuchwali.com) oraz Katarzyna Richter.

Pozostali mentorzy przesłali video - pozdrowienia z różnych stron świata: Mirella Brzoza z Włoch (www. Letstalk.pro), Jake Smolarek z Londynu (www.http://jakesmolarek.com) oraz Piotr Motyl (https://www.biznesponadgranicami.pl) z Bangkoku.

Katarzyna Richter - pomysłodawczyni projektu opowiedziała czym jest kompetencja międzykulturowa, jak budować relacje z przedstawicielami innych kultur i dlaczego tak ważna jest umiejętność picia herbaty w relacjach biznesowych dla Bliskim Wschodzie. Podziękowaliśmy wszystkim obecnym partnerom projektu, w tym firmie "aeXea" - twórcy innowacyjnego pakietu podatkowego dla polskich firm BezpiecznaFirma.Tax

Idealne połączenie edukacji i czerpania przyjemności ze wspólnie spędzanego czasu zaprezentował Przemysław Gwardzik założyciel marki Red Wine & Whisky. Jego szalenie interaktywny wykład przybliżył szlachetne trunki i wprowadził wytrawną atmosferę sprzyjającą rozmowom, które wypełniły resztę wieczoru.

Wkrótce ruszają zapisy do programu mentorskiego Przekrocz Granice, zapraszamy do śledzenia projektu na https://www.facebook.com/przekrocz/

Wśród zaproszonych gości znaleźli się przedsiębiorcy z różnych branży, osoby zainteresowane tematyką komunikacji międzykulturowej w biznesie. Oto niektóre z licznych podziękowań, które otrzymali organizatorzy:

- Jeszcze raz serdecznie dziękuje za zaproszenie i wspaniały wieczór , bogaty w wyjątkowo merytoryczne i profesjonalne przemówienia, jak rownież w otoczenie niebiznesowe czyli spotkanie z sommelierem i wyjątkowo dobry catering. "Przekrocz Granice " to wspaniała incjatywa, ważne aby o niej głośno mówić i promować.

dr Żaneta Geryk przewodnicząca Komisji Edukacji Rada Miasta Gdańska

- Cześć Kasiu, dziękuję serdecznie za możliwość uczestnictwa.Twoje spotkanie było dla mnie dużą inspiracją, w jaki sposób można realizować swoje pasje i cele biznesowe, jednocześnie wspierając rozwój polskiego międzynarodowego biznesu. Pozdrawiam Cię serdecznie.

Monika Chutnik Managing Director Etta Global Leadership Consulting

Fotografia: Damian Dorosz Photography/ TriCity News
 
Twój komentarz:
imię lub pseudonim:
 wyślij
Najnowszy numer IMPERIUM KOBIETIK NR 21/2016IK NR 21/201625 grudnia 2016
kolejne z wybranego działu
Kontakt z redakcja
 • I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA
  NIP: 687-175-34-67
  REGON: 180182725

  ADRES WYDAWNICTWA
  ul. Janiszowska 10a/6
  02-264 Warszawa
  info@idmedia.pl
  tel. +48 609 225 829

  ADRES REDAKCJI

  ul. Mokotowska 4/6 pok. 115
  00-641 Warszawa
  redakcja@ikmag.pl
  tel. +48 696 261 825


   
Newsletter
Jeśli chcesz być na bieżąco z IK zapisz się do newslettera.

zapiszJeśli chcesz usunąć swój adres z naszego newslettera wpisz go w pole powyżej i kliknij tutaj
nasi partnerzy
Copyright © 2017 Imperium Kobiet.
Wszelkie prawa zastrzeżone.


strony internetowe