Imperium Kobiet - Logo
Magazyn Kobiet Spełnionych
Rozmaitości

Dzień Kobiet Sukcesu za nami

Patronat medialny Imperium Kobiet

Żona Hollywood Eva D’Angelo niezwykle mądra kochająca ludzi, Magdalena Antosiewicz jedna z najpopularniejszych polskich blogerek, piękna kobieta z własnym zdaniem, popularna projektantka Sara Zalewska oraz wszechstronnie utalentowana Mirka Nowinka propagatorka aktywności kobiet 50+, co je łączy?
To właśnie one zostały dzięki swojej pracy i życiu kobietami sukcesu, to właśnie one spotkały się na wyjątkowym spotkaniu jakim był Dzień Kobiet Sukcesu w Galerii MM!

- To była pierwsza edycja i jak się okazuje nie ostatnia, ponieważ impreza, która w swoim założeniu miała być tylko okazją do świętowania Dnia Kobiet, przerodziła się w o wiele większy projekt, którą zainteresowana jest nie tylko publiczność, ale i media. Może to właśnie przez te skrajne światy, jakie ze sobą złączyliśmy, a może to przez to, że każda z dziewczyn, które odniosły sukces ma tak odrębne zdanie? – zastanawia się organizator wydarzenia Patryk Boro z firmy Celebration Productions.

Spotkanie, które przebiegło w radosne atmosferze przepełnione było opowieściami z życia prelegentek, które wzajemnie zadawały sobie pytania. Ta nowoczesna i unikatowa, jak na polskie warunki forma genialnie wręcz wpłynęła na ożywioną publiczność, która po dwóch godzinach opowieści naszych bohaterek wciąż odczuwała niedosyt.

Goście, którzy przybyli na spotkanie mieli okazję również dowiedzieć się nieco o pielęgnacji ciała, umysłu, a także mogli dowiedzieć się, co modne będzie w nadchodzących sezonach, a wszystko to w towarzystwie wyjątkowych firm, które tego dnia na swoich stoiskach prowadziły akcje promocyjne oraz wykonywały wyjątkowe zabiegi nie tylko pielęgnacyjne!

- Stworzyliśmy miejsce, w którym zadbamy o Ciebie kompleksowo. Kosmetologia, medycyna estetyczna, najwyższej klasy sprzęt oraz doświadczeni kosmetolodzy i lekarze. U nas zadbasz o swoje zdrowie i urodę – lekarze specjaliści, diagnostyka, punkt pobrań oraz strefa urody – pozwalają holistycznie dbać o każdego klienta naszej Kliniki. Od kwietnia w naszej Klinice – światowa nowość w kształtowaniu sylwetki i redukcji cellulitu! Jako jedyni w Poznaniu pomożemy Ci osiągnąć wymarzoną sylwetkę już po 3 zabiegach!
– mówi Katarzyna Kochalska, manager Helse Clinic.

Ponadto zobaczyć można było Szkołę Kosmetyczną znanej kosmetolog Mirosławy Nowinki, salon Level X, prestiżowy Instytut Beauty Line, który w swojej ofercie ma prestiżowe zabiegi przeznaczone dla każdej kobiety.

- Potrafimy dostosować wykonywane zabiegi do jej budżetu! A to, że tak często pracujemy z gwiazdami, świadczy o naszej renomie i profesjonalizmie naszych pracowników, którzy wyszkoleni są w najnowszych technologiach. – opowiedział nam Patryk Boro, odpowiedzialny nie tylko za sam event, ale i za Beauty Line Instytut.

Nieco spóźnionym gościem była również autorka bestsellera Królowa Mafii, która na afrerparty w klubie Kosmos podpisywała swoje książki, a mowa oczywiście o wyjątkowej Monice Banasiak. Niespodzianką dla Pań były również kwiaty, które wręczał sam redaktor naczelny portalu Nasza Wielkopolska, a o piękne zdjęcia zadbali Robert Dolicher oraz Sławomir Brandt!

Podczas eventu goście wzięli udział w nagraniu programu Biznes Od Kuchni, a także posłuchali wyjątkowych przebojów legendarnego zespołu Czerwone Gitary, który bisował aż dziesięciokrotnie!

- Wiemy już, że kolejna edycja odbędzie się w maju, prowadzimy już rozmowy z kolejnymi ciekawymi paniami, kto odwiedzi Poznań tym razem? Tego dowiemy się wkrótce, oczywiście na stronie www.facebook.com/celebrationprod tym razem znajdzie się również coś dla Panów… - obiecuje Patryk Boro.
 
Twój komentarz:
imię lub pseudonim:
 wyślij
Najnowszy numer IMPERIUM KOBIETIK NR 21/2016IK NR 21/201625 grudnia 2016
kolejne z wybranego działu
Kontakt z redakcja
 • I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA
  NIP: 687-175-34-67
  REGON: 180182725

  ADRES WYDAWNICTWA
  ul. Janiszowska 10a/6
  02-264 Warszawa
  info@idmedia.pl
  tel. +48 609 225 829

  ADRES REDAKCJI

  ul. Mokotowska 4/6 pok. 115
  00-641 Warszawa
  redakcja@ikmag.pl
  tel. +48 696 261 825


   
Newsletter
Jeśli chcesz być na bieżąco z IK zapisz się do newslettera.

zapiszJeśli chcesz usunąć swój adres z naszego newslettera wpisz go w pole powyżej i kliknij tutaj
nasi partnerzy
Copyright © 2017 Imperium Kobiet.
Wszelkie prawa zastrzeżone.


strony internetowe