Imperium Kobiet - Logo
Magazyn Kobiet Spełnionych
Moda i Uroda

Świętuj Dzień Dziecka

Ze swoją pociechą i z marką Bio-Oil®

Dzień Dziecka to święto najmłodszych. To także małe święto wszystkich mam, pełne wspomnień i radości związanych z narodzinami dziecka. Te najpiękniejsze, zapisane w pamięci kadry, utrwala i pielęgnuje Bio-Oil, który z polskimi mamami jest już od 5 lat.
W czasie ciąży ciało wymaga szczególnej pielęgnacji. Wie o tym każda przyszła mama. Skóra narażona jest na gwałtowne rozciąganie, co skutkuje pojawieniem się niechcianych rozstępów i blizn. Z pomocą przychodzi olejek Bio-Oil. Pokochały go kobiety w ciąży, które najczęściej stosują preparat w 2. trymestrze.

Badania kliniczne potwierdzają, że Bio-Oil skutecznie poprawia wygląd skóry - istotną poprawę wyglądu rozstępów wykazano u 100 proc. badanych osób po 8 tygodniach stosowania. Kobiety dowiadują się o produkcie bezpośrednio od swoich lekarzy prowadzących lub położnych, którzy sami z siebie zalecają im stosowanie Bio-Oil.

Ciąża bez blizn i rozstępów
Rozstępy i blizny to problem estetyczny, z którym szczególnie borykają się kobiety w ciąży. Nie trzeba jednak od razu uciekać się do medycyny estetycznej. Można działać miejscowo i długoterminowo, smarując bliznę żelami, kremami czy olejkami - takimi jak Bio-Oil.

Rozstępy są trwałym uszkodzeniem skóry, dlatego też kluczowa jest profilaktyka. Najlepszą metodą na zachowanie pięknej skóry jest jej systematyczna pielęgnacja oraz zapewnienie odpowiedniego nawilżenia i elastyczności. Preparaty typu Bio-Oil z jednej strony pomagają zmniejszyć prawdopodobieństwo wystąpienia rozstępów, a z drugiej poprawiają wygląd skóry, na której już się pojawiły.

Powstawanie rozstępów u kobiet w ciąży związane jest z bardzo szybko postępującym rozciąganiem się skóry, podczas którego może dojść do zerwania sieci włókien kolagenowych znajdujących się w skórze właściwej. Tworzące się w procesie gojenia zmiany na skórze nazywane są właśnie rozstępami.

Sekret milionów kobiet na całym świecie
Tajemnica Bio-Oil tkwi w jego przełomowym składniku - PurCellin Oil™, który sprawia, że olejek jest lekki i nietłusty, zapewnia łatwiejszą absorpcję drogocennych składników zawartych w witaminach i wyciągach roślinnych. Dzięki temu Bio-Oil dobrze się wchłania, odżywia i nawilża skórę, likwiduje szorstkość, łagodzi podrażnienia, a przede wszystkim - co potwierdzają liczne badania kliniczne - skutecznie wpływa na jej wygląd, zmniejszając widoczność rozstępów, blizn oraz poprawiając koloryt.

Na skuteczność Bio-Oil mają wpływ również zawarte w nim naturalne, lecznicze olejki pochodzące z nagietka, lawendy, rozmarynu i rumianku. Ponadto produkt wzbogacony jest o drogocenną witaminę A i E, co pozwala zachować skórze młody i zdrowy wygląd.

Piękna mama z Bio-Oil
Oprócz poprawy wyglądu rozstępów i blizn, Bio-Oil pomaga także wyrównać koloryt skóry. Regularne stosowanie olejku pomaga rozjaśnić przebarwienia powstałe w wyniku działania promieni słonecznych, na skutek stanów zapalnych oraz wieku. Jest również efektywny w przypadku problemu ze starzejącą się i odwodnioną skórą.
 
Twój komentarz:
imię lub pseudonim:
 wyślij
Najnowszy numer IMPERIUM KOBIETIK NR 21/2016IK NR 21/201625 grudnia 2016
kolejne z wybranego działu
Kontakt z redakcja
 • I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA
  NIP: 687-175-34-67
  REGON: 180182725

  ADRES WYDAWNICTWA
  ul. Janiszowska 10a/6
  02-264 Warszawa
  info@idmedia.pl
  tel. +48 609 225 829

  ADRES REDAKCJI

  ul. Mokotowska 4/6 pok. 115
  00-641 Warszawa
  redakcja@ikmag.pl
  tel. +48 696 261 825


   
Newsletter
Jeśli chcesz być na bieżąco z IK zapisz się do newslettera.

zapiszJeśli chcesz usunąć swój adres z naszego newslettera wpisz go w pole powyżej i kliknij tutaj
nasi partnerzy
Copyright © 2017 Imperium Kobiet.
Wszelkie prawa zastrzeżone.


strony internetowe