Imperium Kobiet - Logo
Magazyn Kobiet Spełnionych
Moda i Uroda

Piotr Cieszewski ambasadorem zegarków Wenger

Imperium Kobiet poleca!

Piotr Cieszewski, który przez 10 lat był menadżerem w korporacji budowlanej Skanska a dziś regularnie komentuje wydarzenia związane z tematyką górską, społeczną i gospodarczą w mediach został ambasadorem marki Wenger. Maratończyk, taternik i zdobywca Mount Everest oraz Wenger wspólnie pokonają drogę do zdobycia kolejnego szczytu.
Zegarki Wenger to legendarna szwajcarska marka, która powstała w 1893 roku. Rozpoczynają w historii firmy nowy rozdział opierając się na nieodłącznych walorach charakterystycznych dla innych produktów marki – jakości oraz niezawodności. Najwyższa dbałość o każdy szczegół zegarków, skrupulatna dbałość o detale oraz dążenie do zaspokojenia wyszukanych oczekiwań konsumentów to kluczowe motywy działania firmy.

- Ponieważ wielkie dzieła są domeną ludzi odważnie patrzących w przyszłość, zdecydowaliśmy się na współpracę z Piotrem Cieszewskim. Ponadczasowy, elegancki i klasyczny wygląd modeli zegarkówWegner, jakość oraz najnowsze technologie użyte do ich produkcji idą w parze z wyjątkowością̨ postaci, jaką jest znakomity, szanowany, wyjątkowy taternik i zdobywca Mount Everest. Piotr Cieszewski to mieszanka doświadczenia, siły, wrażliwości i pasji. To idealny ambasador naszych zegarków - mówi Andrzej Mokrzycki Brand Manager Wenger.

- Niezawodność, perfekcja, doskonały design, jakość, klasyczny wygląd zegarków to idealne połączenie dla prawdziwego mężczyzny. Cieszę się, ze współpracy z marką Wenger , bo to dowodzi, że akceptują mnie i to co robię. Razem będzie nam łatwiej dążyć do doskonałości bo mamy wspólne cele i cenimy te same wartości –
mówi Piotr Cieszewski.

Piotr Cieszewski przez rok będzie ambasadorem zegarków Wenger. Będzie aktywnie uczestniczyć we wszystkich działaniach marketingowych i public relations organizowanych przez Wenger.

Piotr Cieszewski
- przez 10 lat dyrektor oddziału w korporacji budowlanej Skanska, w roku 2015 ekspert w Ministerstwie Infrastruktury i Rozwoju. Obecnie trener przywództwa i profesjonalny mówca specjalizujący się w przemówieniach inspiracyjno- motywacyjnych, a także wykładach biznesowych dotyczących przywództwa, etyki w biznesie, zmiany i pracy zespołowej. Jego przemówienia to mieszanka doświadczenia, siły, wrażliwości i pasji. Regularnie komentuje wydarzenia o tematyce górskiej, a także społecznej i gospodarczej dla TVN 24, TVN 24 Biznes i Świat, oraz TVP INFO. Maratończyk, taternik- zdobywca m.in. Mount Everest. Ambasador akcji charytatywnej Szlachetna Paczka, a także członek Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców w Polsce. Żonaty, córka. 
 
Twój komentarz:
imię lub pseudonim:
 wyślij
Najnowszy numer IMPERIUM KOBIETIK NR 21/2016IK NR 21/201625 grudnia 2016
kolejne z wybranego działu
Kontakt z redakcja
 • I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA
  NIP: 687-175-34-67
  REGON: 180182725

  ADRES WYDAWNICTWA
  ul. Janiszowska 10a/6
  02-264 Warszawa
  info@idmedia.pl
  tel. +48 609 225 829

  ADRES REDAKCJI

  ul. Mokotowska 4/6 pok. 115
  00-641 Warszawa
  redakcja@ikmag.pl
  tel. +48 696 261 825


   
Newsletter
Jeśli chcesz być na bieżąco z IK zapisz się do newslettera.

zapiszJeśli chcesz usunąć swój adres z naszego newslettera wpisz go w pole powyżej i kliknij tutaj
nasi partnerzy
Copyright © 2017 Imperium Kobiet.
Wszelkie prawa zastrzeżone.


strony internetowe