Imperium Kobiet - Logo
Magazyn Kobiet Spełnionych
Moda i Uroda

Mała Czarna IV w CONCORDIA DESIGN POZNAŃ

Patronat medialny IK Magazine

Mała Czarna to cykliczna impreza mająca na celu promocję młodych projektantów mody, muzyków i artystów. Na rynku poznańskim projekt prężnie działa już od roku, zyskując coraz to większe rzesze zainteresowanych. Zawsze projektowi towarzyszy sztuka, znana nam pod każdym aspektem – muzycznym, wizualnym i smakowym. Artyści zaskakują przybyłych formą i stylem.

IV edycja Małej Czarnej odbędzie się 9 grudnia 2012r w Concordia Design w Poznaniu. Od godziny 19.00,  goście będą mieli okazję zobaczyć najnowsze kolekcję polskich marek.Całość poprowadzi znana prezenterka telewizji Polsat Cafe – Magda Modra. Będzie również okazja do zapoznania się z fotografiami Katarzyny Piweckiej, a to z okazji trzeciej rocznicy jej twórczości artystycznej oraz z niesamowitymi obrazami, głównie szkicami Beaty Pluta.

NA WYBIEGU ZAPREZENTUJĄ SIĘ:

Aryton
Aryton jest polską marką rodzinną, która od 20 lat tworzy kolekcje dla nowoczesnych kobiet ceniących sobie jakość, komfort oraz elegancję. Luksusowe tkaniny, starannie dobrane kolory, a równocześnie lekkość projektów – to najważniejsze przesłania nowych kolekcji.Tworzą je dwie dynamiczne kobiety: Danuta i Patrycja, matka i córka. To przeplatanie się pomysłów młodzieńczych oraz dojrzałych widoczne jest w całej prezentowanej kolekcji, która łączy klasyczne linie, eleganckie modele z nowoczesnymi krojami, śmiałymi kolorami i odrobiną szaleństwa w fasonach. Dzięki temu propozycje dla siebie znaleźć mogą nie tylko kobiety dojrzałe, ale także bardzo młode, które oczekują strojów nie do końca oficjalnych, ale raczej swobodnie eleganckich. Ma na swoim koncie aż 5 tytułów Doskonałości Mody oraz inne liczne wyróżnienia. Aryton to najczęściej nagradzana firma w branży. W roku 2010 otrzymała tytuł Diamentowej Firmy wg miesięcznika Forbes oraz nagrodę Gazeli Biznesu 2009 oraz 2011.
www.aryton.pl

Be Like Lady
Projektantka Justyna Czerniak -  uwielbia pracować z pięknem i jej pasją jest moda. Ideą w modzie jest wydobycie z każdej kobiety
www.belikelady.pl

Katarzyna Szymańska
Od ponad 10 lat jest kreatorką i projektantką mody, jej kolekcje kierowane są do  kobiet aktywnych zarówno społecznie jak i zawodowo oraz tym, które pragną być oryginalne, są symbolem współczesnej kobiety ceniącej wyjątkowość, styl, elegancję oraz wygodę. 
www.katarzyna-szymanska.pl


Avan Guardia
Avanguardia to firma rodzinna, od kilku lat prężnie rozwijająca się na polskim rynku mody męskiej. Firma w swojej ofercie posiada: garnitury, marynarki, spodnie, koszule, dzianiny, okrycia wierzchnie, dodatki: spinki, paski, szelki, muchy, skarpetki, szale
.
www.avanguardia.pl

Infini
Ich inspiracją jest  KOBIECOŚĆ lat '50 i '60 ubrana w teraźniejszość. Dobrą jakość krawiectwa uzupełniają włoskimi tkaninami, dominujący styl to równowaga aktualnych trendów i klasyk. Dla Infini, każda kobieta jest tą jedyną i niepowtarzalną.
www.infini.com.pl

Edyta Jermacz
Tworzy modę wyjątkową i niezapomnianą, wykorzystuje geometrzyczne kształty, linie i liczne dodatki. Jej moda jest unikatowa, nie do podrobienia i zawsze wydaje limitowane edycje.
www.edytajermacz.com

Uwielbiam obcować z pięknem, a moją pasją jest moda. Swoją przygodę z tą formą sztuki rozpoczęłam bardzo dawno temu, gdy jako mała dziewczynka uwielbiałam chować się w szafie mamy i przymierzać wszystko, co znalazło się w zasięgu moich rąk.

Ideą przewodnią mojego projektownia jest znalezienie i podkreślenie w kobiecie tego, co lubię najbardziej... prostego piękna, ukrytej elegancji i delikatności, którą każda z nas posiada.

Pomiędzy pokazami działać będzie tradycyjnie strefa showroom, w której zaprezentują się marki z wybiegu oraz między innymi Apart, Ania Kruk, Triwa, Magda Hasiak czy Olga Pokrywka.

Wieczór zakończy koncert zespołu z Pragi – Sound Geeks o bardzo alternatywnych brzmieniach, który po raz pierwszy wystąpi w Polsce.

Patronat medialny objęli: Imperium Kobiet, New Face Magazine, telewizja WTK, portal e-poznan
 
Twój komentarz:
imię lub pseudonim:
 wyślij
Najnowszy numer IMPERIUM KOBIETIK NR 21/2016IK NR 21/201625 grudnia 2016
kolejne z wybranego działu
Kontakt z redakcja
 • I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA
  NIP: 687-175-34-67
  REGON: 180182725

  ADRES WYDAWNICTWA
  ul. Janiszowska 10a/6
  02-264 Warszawa
  info@idmedia.pl
  tel. +48 609 225 829

  ADRES REDAKCJI

  ul. Mokotowska 4/6 pok. 115
  00-641 Warszawa
  redakcja@ikmag.pl
  tel. +48 696 261 825


   
Newsletter
Jeśli chcesz być na bieżąco z IK zapisz się do newslettera.

zapiszJeśli chcesz usunąć swój adres z naszego newslettera wpisz go w pole powyżej i kliknij tutaj
nasi partnerzy
Copyright © 2017 Imperium Kobiet.
Wszelkie prawa zastrzeżone.


strony internetowe