Jatomi Fitness w DH Supersam w Katowicach

Jatomi Fitness w DH Supersam w Katowicach

Wielkie otwarcie

8 października 2015 roku w nowo otwartym Domu Handlowym Supersam w Katowicach odbędzie się wielkie otwarcie klubu Jatomi Fitness. To już drugi i jednocześnie najnowocześniejszy klub tej sieci w Katowicach.

]]>

Jatomi Fitness w DH Supersam w Katowicach to klub wychodzący naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów.

Na ponad 1850 m2 klubu położonego w samym centrum miasta znajdują się:

– strefa cardio o ponad 200 m2 powierzchni;
– strefa treningu funkcjonalnego – 320 m2;
– studio fitness – 233 m2;
– strefa maszyn siłowych – 95m2;
– strefa wolnych ciężarów – 123m2;
– strefa spinningu – 95m2;
– specjalna strefa dla kobiet – 160 m2;
– bezpłatny parking przez 2 godziny.

To, co wyróżnia Jatomi Fitness na tle innych klubów to najnowocześniejszy sprzęt do cwiczeń cardio, wielofunkcyjne systemy ćwiczeń siłowych, efektywne formy treningu grupowego i najlepsze treningi personalne.

Zespół Jatomi Fitness to świetnie wyszkoleni trenerzy, którzy nie tylko dostosują trening do potrzeb i stanu zdrowia, ale również pomogą z doborem odpowiedniej diety i sprawią, że zdrowy styl życia stanie się przyjemnością. Do tego nowoczesny design i luksusowe szatnie z wygodnym systemem szafek – wszystko po to, by w jak największym stopniu sprostać oczekiwaniom Klientów.

Dołączając do Jatomi Fitness w DH Supersam zyskujesz więcej! Kupując członkostwo w przedsprzedaży, otrzymasz wyjątkową ofertę, tylko 89 zł miesięcznie i 0zł opłaty wpisowej! Przedsprzedaż odbywa się przy ul. 3go Maja 13 (wejście od ul. Stawowej 10).

Uroczyste otwarcie klubu Jatomi Fitness w Supersam Katowice odbędzie się już 8 października. Tego dnia na wszystkich odwiedzających czeka wiele niespodzianek: zawody, konkursy z nagrodami i mnóstwo innych atrakcji – nie tylko dla ciała, ale i dla ducha!

Jatomi Fitness to sieć numer 1 na rynku klubów fitness i siłowni w Polsce. Posiada 37 klubów w całym kraju, z czego aż 7 w Warszawie i po 3 w Krakowie, Poznaniu i Wrocławiu.

Dołącz do Jatomi Fitness. Nie czekaj – zmień swoje życie już dziś!

Bądź fit z Jatomi Fitness!

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: