Imperium Kobiet - Logo
Magazyn Kobiet Spełnionych
Imperium Kobiet
  Imperium kobiet to portal kobiet aktywnych, spełnionych i ambitnych. To ekskluzywny e-magazyn dla pań, które wiedzą, czego chcą od życia i nie boją się podejmować ryzyka. Realizują śmiało swoje projekty i dążą do spełniania swoich marzeń.

  Imperium Kobiet przełamuje stereotypy, działa niezależnie, tworzy ponadczasowy wizerunek kobiet zwykłych, ale i niezwykłych. Odkrywa bogactwo kobiecej natury i skłania Czytelniczki do zerknięcia w głąb siebie.

  Imperium Kobiet jest zawsze na bieżąco z głównymi trendami w świecie mody, kultury i sztuki. Chce odzwierciedlać rzeczywistość, poznawać prawdę.

  Imperium Kobiet skierowane jest do kobiet odważnych, poszukujących. Zadających ważne pytania sobie i innym. Do tych, co mają poczucie swojej wartości i wiedzą, co dla nich oznacza słowo „sukces”. Żyją pełnią kobiecego świata.

  Czytelniczki naszego portalu to kobiety nowoczesne, świadome tego, czego chcą, ceniące sobie wysoką jakość, elegancję i luksus. Niezależność finansowa, wolność, bezpieczeństwo, rozwój osobisty, harmonia życia, przedsiębiorczość, rozwój kulturalny to ich priorytety.

  Piszą dla nas m.in. Beata Tyszkiewicz, Jolanta Fajkowska, Krystyna Mazurówna, Hanna Bakuła, Karolina Nowakowska.
   

  Magazyn dystrybuowany jest: w sieci EMPIK, EUROKIOSK, ART PRESS (restauracje, hotele, kawiarnie), w sklepie internetowym www.multistore24.pl, SKY LOUNGE (Lotnisko Modlin), Przewozy Regionalne oraz w formie e-booka na www.publio.pl.

  Cena: 8,50 zł
Kontakt z redakcja
 • I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA
  NIP: 687-175-34-67
  REGON: 180182725

  ADRES WYDAWNICTWA
  ul. Janiszowska 10a/6
  02-264 Warszawa
  info@idmedia.pl
  tel. +48 609 225 829

  ADRES REDAKCJI

  ul. Mokotowska 4/6 pok. 115
  00-641 Warszawa
  redakcja@ikmag.pl
  tel. +48 696 261 825


   
Newsletter
Jeśli chcesz być na bieżąco z IK zapisz się do newslettera.

zapiszJeśli chcesz usunąć swój adres z naszego newslettera wpisz go w pole powyżej i kliknij tutaj
nasi partnerzy
Copyright © 2017 Imperium Kobiet.
Wszelkie prawa zastrzeżone.


strony internetowe