Imperium Kobiet. Magazyn Kobiet Spełnionych – Magazyn Kobiet Spełnionych.

Imperium Kobiet. Magazyn Kobiet Spełnionych

Gwiazdy o nas!

Imperium Kobiet to pismo inne niż wszystkie. Przełamujemy stereotypy, działamy niezależnie, tworzymy ponadczasowy wizerunek kobiet zwykłych, ale i niezwykłych. Chcemy odkrywać bogactwo wewnętrzne kobiecej natury, poznawać prawdę i skłonić Czytelników do zerknięcia w głąb siebie.

]]>

Pismo kierujemy do kobiet – odważnych, poszukujących, spełnionych. Zadających ważne pytania sobie i innym. Do tych, co mają poczucie swojej wartości i wiedzą, co dla nich oznacza słowo „sukces”. Żyją pełnią kobiecego świata.

GWIAZDY O IMPERIUM KOBIET

Hanna Bakuła
– Uważam „Imperium Kobiet” za bardzo ciekawe merytorycznie i graficznie pismo dla dziewczyn w każdym wieku. Mam przyjemność mieć w „IK Magazine” felietony i okazało się, że pismo czytają i bardzo lubią moje przyjaciółki: aktorki, celebrytki i wybitne osobowości naukowe. Jest to urocze, kobiece, potrzebne na rynku pismo. Pozdrawiam, Hanna Bakuła.

Krystyna Mazurówna
– „Imperium Kobiet” to nie tylko wyjątkowe – ładne, w estetycznej stylistyce i nowoczesnej konwencji szaty graficznej utrzymane – pismo, ale i też z ciekawą treścią! Może to i złudzenie, ale wydaje mi się, że o wiele mniej miejsca niż w innych kobiecych miesięcznikach zajmują tu wiecznie te same, co wszędzie, strony reklam. Artykuły w IK są najczęściej pasjonujące, bo autentyczne wypowiedzi gwiazd (i nie tylko!) są arcyciekawe i zajmujące. Mój partner życiowy, Anglik, też znajduje dla siebie w „Imperium Kobiet” lekturę, bo część artykułów jest w jego języku! Brawo! Żeby moja opinia nie była panegirykiem, muszę znaleźć jakiś minus – mam: jedynym mankamentem jest to, że pismo ukazuje się za rzadko… A szkoda! Koniecznie trzeba to zmienić.

Ilona Felicjańska
– „Imperium Kobiet” to pismo niezwykle ciekawe. Bogate pod względem treści. Świetne, topowe nazwiska, jeśli chodzi o felietony (m.in. Bakuła, Tyszkiewicz, Fajkowska, Mazurówna) oraz inne artykuły (znane autorytety ze świata psychologii, sztuki, motoryzacji). Magazyn dla inteligentnych, wrażliwych, pewnych siebie kobiet. Doskonała jakość papieru, która stawia magazyn na równi m.in. z „Twoim Stylem” czy miesięcznikiem „Pani”. IK Magazine poprzez swoje ambitne i nieprzypadkowe teksty pozwala odkrywać wewnętrzne bogactwo kobiety. Dodatkowy plus – wersja angielska na końcu! Strzał w dziesiątkę. Z całego serca wspieram i dopinguję, czekając z niecierpliwością na kolejne wydania „Imperium”.

Dominika Tajner
– „Imperium Kobiet” – tych ponad sto stron zawiera wszystko, co dotyczy nowoczesnych, pewnych siebie i spełnionych kobiet. Pozwala śledzić najnowsze trendy, zgłębić sekrety psychologii, a dzięki doskonałym felietonom poznać spojrzenie na świat kobiet takich, jak My. „IK Magazine” to także doskonała lektura dla mężczyzn, która z pewnością pomoże im poznawać ponoć tak skomplikowaną kobiecą naturę.

Ada Fijał
– „Imperium Kobiet” to miejsce, gdzie spotykają się młodzi, początkujący twórcy z doświadczonymi artystami. To magazyn wspierający nowe artystyczne inicjatywy, otwarty na muzykę i teatr. Fajnie, że takie pismo istnieje na naszym rynku wydawniczym.

Andrzej Pągowski
– „Imperium Kobiet” to miejsce, w którym kobiety czują się dowartościowane, piękne, potrzebne. Po prostu takie, jakimi chcą być na co dzień. Miejsce, w którym otrzymują porady, wzorce, informacje – jak żyć, jak przetrwać, jak się nie dać, jak zwyciężyć. „Imperium Kobiet” ma ten plus, że do niego nie trzeba się udawać. Można mieć je zawsze przy sobie i czuć się Królową Imperium. Czy można nasze panie pozbawić ich terytorium? NIE! Nie można i nie wolno, bo to mądre i potrzebne wydawnictwo.

Agata Passent
– Przestrzeń miasta czy połacie lasów nie powinny w całości należeć do wielkich firm. Podobnie jest z gazetami, portalami i pismami. Zaletą „Imperium Kobiet” jest to, że nie działa tępo według korporacyjnych formatów. Można poczytać tam teksty o ludziach nietuzinkowych, kobietach, które nie są plastikowymi gwiazdkami sezonu wyprodukowanymi przez świat seriali, ale osobowościami polskiej (i nie tylko) historii. Polki to nie są tylko modelki w wieku lat dwudziestu, a życie nie kończy się po trzydziestce. To również Czytelniczki Fundacji Okularnicy im. A. Osieckiej- dojrzałe, mądre, zarządzające firmami i rodzinami, budujące nowe przedsiębiorstwa, kulturalne fundacje. „Imperium kobiet” powstało z myślą o nich i pisane było właśnie przez nietuzinkowe indywidualności. Warto pielęgnować oryginalność.

Jolanta Fajkowska
– Założenie nowego pisma czy nowego portalu jest zadaniem bardzo trudnym. Znalezienie swego czytelnika to proces na wiele miesięcy, często lat. Ale różnorodność opinii jest wartością, o która należy zabiegać. „Imperium Kobiet” to wyjątkowe tematy, opowieści o ważnych damach naszej historii, to spojrzenie na świat kobiet oczami mężczyzn. To świat otwarty dla tych, co wierzą, że ona i on potrafią się porozumieć. Polecam „Imperium Kobiet”.

Elżbieta Jędrzejewska
– „Imperium Kobiet” to miejsce, gdzie młodość spotyka się z dojrzałością, gdzie nie ma tematów tabu, a każda kobieta czuje się wyjątkowa i dowartościowana. I niech tytuł Was nie myli, bo choć jest to królestwo kobiet, to… mężczyźni coraz częściej sięgają po „IK Magazine”. Dla mnie to miejsce jest szczególne. Miałam przyjemność współpracować z tym magazynem. Trzymam mocno kciuki i życzę wielu wspaniałych autorów i czytelników.

Karolina Borkowska
– „Imperium Kobiet” to pismo dla kobiet przez wielkie „K”. Kobiet spełnionych, ale także tych, które ciągle poszukują wyzwań i celów do zdobycia. Magazyn, który zaczyna wyznaczać nowe trendy na rynku magazynów dla tej grupy docelowej. „Imperium Kobiet” pozwala zajrzeć do własnej duszy. Osobiście, gorąco polecam i mocno trzymam kciuki za kolejny rok!

fot. Sebastian Skalski, Łukasz Marciniak

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: