Angelina Jolie – fani drżą o jej życie!

Angelina Jolie – fani drżą o jej życie!
1

Angelina Jolie – fani drżą o jej życie!
Robert de Niro and Angelina Jolie attend..........

Angelina Jolie – fani drżą o jej życie!
3

Angelina Jolie – fani drżą o jej życie!
4

Angelina Jolie and Brad Pitt, "By the Sea" (2015) Universal

Angelina Jolie – fani drżą o jej życie!
5

ANGELINA JOLIE AT THE 60TH ANNUAL CANNES FILM FESTIVAL PREMIERE OF "OCEAN'S THIRTEEN" HELD AT THE PALAIS DES FESTIVALS IN CANNES, FRANCE. 24 MAY 2007. PICTURES: / CPA *RESTRICTED* NO USA, AUSTRIA, GERMANY ANGELINA JOLIE

Najnowsze doniesienia o stanie zdrowia gwiazdy niepokoją jej fanów, przyjaciół… i rodzinę!

 

 

Zbuntowany…

Niewiele osób dziś pamięta, że Angelina Jolie zaczynała karierę jako skandalistka. Na łamach prasy aktorka chętnie dzieliła się niezbyt kolorowymi przeżyciami z dzieciństwa, nie szczędząc gorzkich słów swojemu ojcu, Jonovi Voightowi (znanemu aktorowi), który zostawił rodzinę, gdy Angelina miała zaledwie roczek. W swych pierwszych wywiadach gwiazda lubiła też szokować opowiadając o swoich biseksualnych związkach, czy przygodach z używkami, chwaliła się też nowymi tatuażami  i talizmanem, z którym się nie rozstawała – fiolką z krwią ówczesnego partnera… Nic dziwnego, że w USA szybko zyskała przydomek „Lady Rebel”. Kolejne role, które przyniosły jej rozgłos, umocniły ten entourage. Najlepszym tego przykładem jest ogromna popularność, jaką przyniosła Angelinie postać Lary Croft, w którą wcieliła się dwukrotnie.

… Anioł!

W niesamowicie pięknej, zbuntowanej, pełnokrwistej kobiecie bez pamięci zakochał się w 2005 roku Brad Pitt „złoty chłopiec” Hollywood. Potem sprawy potoczyły się już błyskawicznie: Brad rozwiódł się z Jennifer Aniston (gwiazda długo nie mogła otrząsnąć się po tym rozstaniu…) i skończył z wizerunkiem lekkoducha, po to, by związać się z jedną z największych skandalistek. Jak wiadomo, stworzyli wyjątkową, wielokulturową rodzinę: Brad i Angelina są rodzicami szóstki dzieci (z czego troje było adoptowanymi). Rodzicielstwo otworzyło w sercu Angeliny całe pokłady nowych uczuć, dzięki którym wraz z mężem zaangażowała się w zakrojone na szeroką skalę akcje charytatywne. Nie będzie cienia przesady w stwierdzeniu, że gdziekolwiek działa się krzywda ofiarom wojen czy klęsk żywiołowych, Angelina wraz ze swym mężem zawsze starali się przyjść z pomocą.

Brangelina (bo tak nazywano najbogatszą i najbardziej hojną parę Hollywood) była wzorem pod każdym względem. Nic dziwnego zatem, że wiadomości o mastektomii, jakiej podjęła się aktorka, aby zapobiec chorobie nowotworowej, a potem o rozwodzie, zaskoczyła nie tylko fanów, ale też wszystkie osoby, które podziwiały Angelinę i Brada za talent czy bezinteresowność.

Jak obecnie wygląda życie wybitnej aktorki?

Wiadomości, którymi Angelina ostatnio podzieliła się na łamach magazynu „Vanity Fair” nie są budujące: aktorka w najbardziej krytycznym momencie ważyła zaledwie 35 kg, przyznała też, że cierpi na rzadką chorobę, której objawy to m.in. częściowy paraliż nerwu twarzowego, w wyniku którego Jolie nie może domykać powiek, a oprócz tego dokucza jej nadciśnienie tętnicze. Dodajmy do tego inne problemy zdrowotne i heroiczną walkę o to, by dzieci nie były obciążone negatywnymi skutkami rozwodu z Bradem Pittem, by mieć powody do niepokoju. Sama Angelina stara się jednak nie tracić wiary w to, że zła passa jeszcze się odwróci:

– Nie wiem, czy to kwestia menopauzy, czy nerwów, które przeszłam. Czasem kobiety stawiają swoje zdrowie na ostatnim miejscu, dopóki organizm nie zaalarmuje, że coś się dzieje – czytamy w „Vanity Fair”. Nie chcę, aby moje dzieci się zamartwiały. Myślę, że ważne jest, aby płakać pod prysznicem, a nie przed nimi. One muszą wiedzieć, że wszystko będzie w porządku, nawet jeśli samemu nie jest się tego pewnym – mówiła Angelina Jolie.

W tej smutnej historii kryje się jeden pozytywny element. Według najnowszych doniesień, Angelina pogodziła się ze swym ojcem, Jonem Voightem, który pomaga aktorce w opiece nad dziećmi, starając się być najlepszym dziadkiem na świecie!

Joanna Bielas

fot. PictureLux, Glinka Agency

 

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: