15. Spotkanie Klubu Imperium Kobiet za nami! Kolejne już w najbliższą środę!

Ponad 40 osób pojawiło się na 15. Spotkaniu Klubu Imperium Kobiet, które odbyło się w klimatycznych wnętrzach restauracji Frankie’s przy ul. Nowy Świat 6 w Warszawie. Grudniowe spotkanie połączone było z premierą książki kreatorki zmiany wizerunku – Agnieszki Nortey oraz prelekcją dr Elżbiety Techmańskiej z Kliniki Urody Feniks. 

 

– To już moje 4 spotkanie Klubu i za każdym razem niezwykle inspirujące. Redaktor naczelna Ilona Adamska dba o super dobór prelegentów oraz niesamowitą atmosferę, która sprawia, że wszystkie Panie czują się jak jedna wielka rodzina. – mówi Renata, stała bywalczyni spotkań.

– Spotkania Klubu Imperium Kobiet dają niesamowitą moc i siłę do działania. Są skarbnicą wiedzy i inspiracji. Dzięki nim poznałam kilka fantastycznych kobiet, z dwoma z nich połączyłam siły i tworzymy wspólny biznes. Warto brać udział w takich wydarzeniach, bo nigdy nie wiesz, kogo poznasz na swojej drodze. Na spotkania Klubu IK nie przychodzą przypadkowe osoby, ale kobiety, które są głodne nowej wiedzy, są ciekawe świata i chętne do współpracy.– powiedziała po ostatnim spotkaniu Monika, prawniczka, która przyjechała do stolicy aż z Łodzi.

Ostatni event połączony był z premierą książki Agnieszki Nortey pt. „Stylowa królowa. Jak mocą swojego wizerunku pokazać siłę swojej kobiecości i odzyskać życie na nowo” oraz występem saksofonisty Michała Borowskiego.

W trakcie wydarzenia o mitach związanych z medycyną estetyczną opowiedziały dr Elżbieta Techmańska i Beata Adamczyk z Kliniki Urody Feniks.

Partnerami wydarzenia była marka KUMAZU – producent naturalnych kosmetyków do pielęgnacji włosów, który szturmem zdobywa polski rynek, marka M’ONDUNIQ oraz Delia Cosmetics.

Kolejne spotkanie Klubu – już w najbliższą środę (10.01) w Legendarnej Restauracji Kameralna. Start – godzina 19.00. Gościem wydarzenia będzie Małgorzata Kapuściak, autorka książki „Dziewczyna w trampkach”, motywatorka, mówca motywacyjny, kobieta dla której nie ma rzeczy niemożliwych.

Rezerwacja miejsc: redakcja@ikmag.pl 

Bilety: 30,00 zł (płatne przy wejściu).

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z grudniowego eventu (galeria powyżej).

fot. Piotr Wroniewicz

 

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: